Szukaj wg Województwa:

Polska 8 2 4 8 2 4 3 20 9 2 6 2 13

 

 

Najnowsze oferty

wczasy odchudzajšce > Wczasy odchudzające

GACA SYSTEM indywidualnie dobrany system żywieniowy i treningowy

                               

To unikatowy, jedyny na rynku polskim system opanowania otyłości stworzony przez Konrada Gacę. Jego najważniejszą zaletą jest działanie w odpowiedni dla zdrowia sposób.

Gaca System to indywidualnie dobrany system żywieniowy i treningowy, cykliczne konsultacje i proces motywacyjny, a także odpowiednia suplementacja.
Rozwiązanie doskonale poprawia metabolizm i strukturę ciała, wzmacnia odporność i zabezpiecza przed efektem jojo.

Konrad Gaca - twórca przełomowego programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM, ekspert ds. leczenia otyłości, specjalista żywieniowy CNS, trener klasy Master amerykańskiej Federacji PROPTA, prezes Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości "Fatkillers".

Ośrodki stacjonarne GACA SYSTEM znajdują się obecnie w: Warszawie (dwa), Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Zamościu, a od stycznia 2017 r. również w Katowicach. Osoby mieszkające poza wskazanymi miastami mogą skorzystać z odchudzania poprzez platformę online gacasystem.pl. To dyskretny i równie efektywny sposób na opanowanie otyłości.

Więcej informacji o GACA SYSTEM na stronie www.gacasystem.pl oraz na fanpage Konrada Gacy i GACA SYSTEM
na Facebooku.


GACA Fit HOTEL to miejsce, gdzie – na turnusie odchudzającym Starter Motywacyjny - można rozpocząć proces redukcji wagi, zrzucając kilka pierwszych kilogramów, doskonale przy tym odpoczywając i zyskując niezbędną wiedzę, jak dalej prawidłowo postępować, by trwale opanować swoją nadwagę czy otyłość i zadbać o piękną sylwetkę i formę zdrowotną.Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do kontaktu!
22 349 22 88 wew. 1

Infolinia czynna:
PN-PT 8:00-22:00, SO-ND 10:00-15:00
info@gacasystem.pl

Dodaj komentarz