Szukaj wg Województwa:

Polska 8 2 4 8 2 4 3 20 9 2 6 2 13

 

 

Najnowsze oferty

wczasy odchudzajšce > Wczasy odchudzające

Tajemnica młodości

Właściwa dieta, to podstawa. Aby zachować młodość musisz mieć młodą biologicznie tkankę łączną. Nawet jeśli w tej chwili nie jesteś w najlepszej formie, możesz to zmienić.

Wystarczy, że zatroszczysz się, aby twoja tkanka młodości otrzymywała to wszystko, co jest niezbędne do wzmocnienia jej struktury i prawidłowego funkcjonowania. Jeśli chcesz ustawicznie odmładzać swój organizm, jedz jak najczęściej produkty, które zawierają składniki odnawiające i wzmacniające tkanki twojego ciała.

Korzystne efekty uzyskasz już w momencie, kiedy przynajmniej 2/3 twojego jadłospisu będzie składało się z tego rodzaju pokarmów. Jednak pamiętaj, że ostateczny rezultat przeciwdziałania procesom starzenia będzie tym lepszy, im większy procent twojej diety będą stanowiły produkty strukturalne. Zostały one wyselekcjonowane według kryteriów minimalnej kaloryczności i maksymalnej zawartości witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

W efekcie powstała lista pokarmów najbardziej wartościowych dla współczesnego człowieka.
Ich regularne spożywanie zapewnia wzmocnienie, regenerację i odmłodzenie organizmu oraz trwałą redukcję masy ciała. Skuteczność kuracji odchudzających i zdrowotnych przeprowadzanych w oparciu o jadłospisy opracowane przez twórcę diety strukturalnej dr Marka Bardadyna sprawiła, że odżywianie strukturalne znajduje coraz częściej zastosowanie w programach renomowanych sanatoriów i ośrodków SPA w kraju i zagranicą.

Zasady diety strukturalnej zostały zaprezentowane wraz z innymi zaleceniami dotyczącymi zdrowego stylu życia w książkach dr Marka Bardadyna "Kody młodości" /Bertelsmann 2004, REBIS 2006/, "Odchudzanie weekendowe" /REBIS 2007/ i "Odchudzająca książka kucharska" /REBIS 2008/, które zdobyły miano bestsellerów.

Iza Czajka - Kierownik zespołu dietetyków
Centrum Diety Strukturalnej
www.drbardadyn.com

Dodaj komentarz