Szukaj wg Województwa:

Polska 8 2 4 8 2 4 3 20 9 2 6 2 13

 

 

Najnowsze oferty

wczasy odchudzajšce > Wczasy odchudzające

Jedz i wyglądaj jak gwiazda

Dobrze dobrana dieta to połowa sukcesu. Kolejna to przestrzeganie kilu zasad. Weź przykład z gwiazd i postępuj tak jak one po kuracjach oczyszczająco-odchudzających .  

Pij duże ilości wody. Pomaga ona oczyszczać ciało z toksyn. Dodatek  soku z cytrusów ( z porcją Wit C) robi to szybciej. Pamiętaj, że woda nie tylko oczyszcza ale także broni cię przed sięgnięciem po colę lub soki z cukrem.

Jedz tylko pełnoziarniste pieczywo, ale przedtem upewnij się (czytając etykietę), czy nie jest to podróbka z cukrem, karmelem i konserwantami.

Jak najczęściej serwuj sobie zastrzyk przeciwutleniaczy oraz witamin z sałatek z fasoli, buraków, szpinaku, kalafiora, brokuł z orzechami i rodzynkami. Zrezygnuj z dodatku majonezu.

Orzeszki ziemne z których się je wytwarza należą do tej samej rodziny, co groch fasola i soczewica i mają podobne do nich wartości odżywcze, a jednocześnie nienasycone kwasy tłuszczowe o właściwościach podobnych jak orzech włoski i migdałowiec. Odchudzają i wygładzają zmarszczki.

Unikaj jak gwiazdy niektórych następujących produktów


•     tłustych mięs oraz wołowiny. Zawierają one dużo tłuszczy które zmieniają się w cholesterol
•    Słodyczy, ziemniaków i produktów z dużą ilością cukrów prostych. Powodują one nadmierny apetyt oraz sprzyjaj gromadzeniu tkanki tłuszczowej
•    Kawy, alkoholu przez swój gwałtowny wpływ na wahania poziomu cukru we krwi


Iza Czajka - Kierownik zespołu dietetyków
Centrum Diety Strukturalnej

Dodaj komentarz